Закарпатський Держгірпромнагляд за "круглим столом" розповів про соціальне партнерство у забезпеченні прав працівників лісозаготівельної та деревообробної галузей

У рамках Тижня охорони праці, що триває з 21 по 28 квітня, у філії №8 ТзОв “Ено-Меблі ЛТД” зустрілися представники Іршавських районних держадміністрації та ради, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків та професійних захворювань в Закарпатській області, Територіального управління Держгірпромнагляду по Закарпатській області, районної санепідемстанції та керівники лісогосподарських, лісомисливських, лісозаготівельних і деревообробних підприємств різних форм власності.

Закарпатський Держгірпромнагляд за "круглим столом" розповів про  соціальне партнерство у забезпеченні прав працівників лісозаготівельної та деревообробної галузей

За “круглим столом” йшлося про  соціальне партнерство у забезпеченні конституційних прав працівників лісозаготівельної та деревообробної галузей на безпечні умови праці та заходи з його зміцнення. У програмі зустрічі: ознайомча екскурсія філією №8 ТзОВ “Ено-Меблі ЛТД”; інформації про стан соціального партнерства між роботодавцями - страхувальниками та страховим відділенням виконавчої дирекції Фонду в Іршавському районі з організації  виконання вимог Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності”; про діяльність у 2007-ому році районної ради  безпечної життєдіяльності ; про стан  організації і проведення медичних оглядів, дотримання протягом минулого року гарантій прав на охорону праці, вимог Правил охорони праці. 
Запропоновані увазі учасників “круглого столу” інформації були обговорені з вболіванням за справу та непідробною зацікавленістю. Підсумок дискусії – рекомендації “круглого столу” роботодавцям (  з організації роботи служб охорони праці,  розробки та затвердження переліку робіт з підвищеною небезпекою, організації  для їх виконання спеціального навчання та перевірки знань працівників, проведення в трудових колективах аналізу ходу виконання рішень ради безпечної життєдіяльності населення) та районній раді безпечної життєдіяльності населення ( створити на базі дирекції районного відділення Фонду соціального страхування  центр для надання роботодавцям, керівникам служб охорони праці трудових колективі консультацій з питань створення умов для реалізації конституційного права працівників на охорону їх життя і здоров’я).
Довідка
Протягом 2001-2008 років  у лісозаготівельній та деревообробній галузях промисловості Іршавщини сталося 45 випадків травмування на робочому місці та професійних захворювань. З них 3 – зі смертельними наслідками. Найбільше випадків виробничого травматизму – по п’ять – зареєстровано на ТзОВ “Ено - Меблі ЛТД” та у його Філії №5. Найбільша кількість травмованих (11)  - на лісопильних та стругальних виробництвах.

Територіальне управління Держгірпромнагляду по Закарпатській області
21 квітня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

16:53
/ 1
Мукачівець став єдиним українцем на офіцерських курсах у США Фото новина
16:46
/ 1
У Міжгір’ї 17-річний водій спричинив ДТП з шістьма потерпілими Фото новина
15:01
В Ужгороді під час «Сакура фесту» зібрали понад 1,2 млн грн для ЗСУ Фото новина
13:54
На Рахівщині нетверезий чоловік вчинив домашнє насильство та кинувся на поліцію з сокирою Фото новина
12:40
В Ужгороді попрощалися із 30-річним військовим Андрієм Трещаком Фото новина
18:47
В Ужгороді попрощаються із полеглим прикордонником Романом Самолюком Фото новина
15:58
/ 2
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Юлієм Калі Фото новина
11:40
На кордоні з Угорщиною вилучили понад 52 тисячі незадекларованих євро Фото новина
10:28
/ 4
Боєць закарпатської 128-ї бригади провів 343 дні на передовій без ротації Фото новина
09:32
/ 2
На Закарпатті 15-річна дівчина загинула через ураження електрострумом
13:42
/ 1
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Андрієм Трещаком Фото новина
15:12
/ 1
Закарпаття представили на Всеукраїнському туристичному саміті у Львові Фото новина
14:17
/ 1
У Мукачеві розквітла унікальна двоколірна сакура Фото новина
12:35
/ 1
У Верхньому Бистрому на Хустщині провели в останню путь воїна Василя Бодню Фото новина
09:03
/ 2
До «Сакура Фест» в Ужгороді підготували безкоштовні екскурсії Фото новина
08:14
Прикордонника із Закарпаття нагородили посмертно орденом «За мужність» Фото новина
19:14
На Тячівщині зіткнулися три автомобілі Фото новина
18:19
/ 1
В Ужгороді на Закарпатській облаштують додаткову смугу Фото новина
17:26
На війні з рф поліг Герой із села Водиця на Ужгородщині Анатолій Фіцай Фото новина
16:19
/ 1
На Закарпатті з початку року вогонь знищив понад 570 гектарів сухостою Фото новина
15:07
/ 1
У пункті пропуску «Тиса» знайшли мікроавтобус у міжнародному розшуку Фото новина
14:34
/ 2
Водій мотоцикла під наркотиками влаштував ДТП і тікав від патрульних Фото новина
13:35
/ 1
Стала відома подальша доля вилучених на Закарпатті стародруків Фото новина
12:33
/ 1
У Білках на Хустщині попрощалися з полеглим на війні з рф воїном Петром Біксеєм Фото новина
11:13
Військовий з Углі отримав почесний нагрудний знак «Золотий хрест» Фото новина
» Всі новини